Hakkımızda

Hakkımızda

HNT Kişisel Gelişim Danışmanlık, Eylül 2013’te kurulmuş, psikolojik destek alanında toplumun güncel ihtiyaçlarını kavramsal gücüyle özelleştirilmiş hizmet ürünlerine dönüştürerek insanlığa çok boyutlu biçimde ulaşmayı misyon edinmiş bir firmadır. HNT Kişisel Gelişim Danışmanlık, sadece birey değil, aile, firma, kurum ve toplum bazında hizmet verecek zengin bir yelpazeye sahiptir. HNT, formal bir şirket ruhundan çok, yakın bir dost kültürü ile sizlerin yanındadır. Bu sıcaklığı hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış ofisinde çocuklarınız kendilerini doğal ev ortamında algılarken, sizler ise güvendiğiniz yakın bir arkadaşınızı ziyarete gelmiş hissedeceksiniz. Burada kapı, kendi dünyasına açık olanlar için çalınır. ‘Kendinize hoş geldiniz!’ sloganının ruhuyla, misafir olduğumuz dünya ve ev sahipliğini yaptığımız zihnimiz arasındaki kaosları birlikte çözerek kişisel gelişim sürecimizi özgür, güçlü, güvende, başarılı, sorumlu, farkında, umutlu, coşku dolu, mutlu, bir ve bütün dengesinde huzurlu bir yaşam kültürüne dönüştürürüz.

 

HNT Kişisel Gelişim Danışmanlık’ta psikolojik destek hizmetlerinin hedefleri şöyle tanımlanabilir: İnsan potansiyelinin bütünsel olarak kazanımı, bireyin bilişsel donanım ögelerinin entegrasyonu, bireysel farklılıklara bağlı uyum problemlerinin değere dönüştürülmesi, çalışma hayatının zorluklarının özgürlük, sorumluluk ve verim gibi kazanımlara dönüştürülmesi, yeni nesil çocukların artan dürtü, enerji, duyu, zeka, hafıza ve şuur düzeylerinden kaynaklanan; mikro düzeyde kendi bilişsel ortamlarının, makro düzeyde ise toplumla uyumlanma ihtiyaçlarının yapılandırılması gibi hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

HNT ayrıca Şubat 2018’de yarattığı T’RAPi markasının tescilini almıştır. T cetvelinin analitik boyutunu, RA’nın gözü olarak bilinen üçüncü göz kavramının derinliğini, Pi sayısının elde edildiği çemberin çevresi ve çapı arasındaki oranın mükemmel değerini bünyesinde barındıran bir markadır. Terapi kavramını sembolik düzlemde markalaştırdığımız bu logo hayata bakış açımızın ve sunacağımız ürünlerin gücünün en makro anlatımıdır.

 

Bireylerin gelişimsel ihtiyaçlarını sıcak cephede bireysel danışmanlık hizmetleri ile bire bir uygulamalar ve özgün yaklaşımlarla yapılandırırken tespit edilen toplumsal gelişimsel ihtiyaçlar, yaratıcı, inovatif ve özgün eğitsel araçlara dönüştürülmektedir. Bu amatör ruhun gücüyle esinlenen yüzlerce eğitsel araç, oyuncak ve materyalin taslakları koleksiyonlara dönüştürülerek marka çatısı altında üretilip çok yakında sizlerin beğeninize sunulmak üzere çalışmalar hızla yürütülmektedir.

 

Kendinize, sevdiklerinize, ailenize ve hayata daha fazla yaklaşmak için sizleri bekliyoruz.

HNT Kişisel Gelişim Danışmanlık

 

Hakkımızda