Blok Seans Ayrıcalığı

Blok Seans Ayrıcalığı

Geleneksel olarak psikoterapi, danışmanlık veya psikolojik destek hizmetleri, hastane bünyesinde 20-30, özel kliniklerde ise 45-50 dakika süren seanslardan oluşur. Bilinç farklılıklarından kaynaklanan sebeplerden ötürü, bazı bireyler için standart 45 dakikalık oturum süresi çok kısa bir zaman dilimi olarak algılanmaktadır. Bu yüzden standartların dışında kalan bireyleri geleneksel bir kalıba sokmak yerine, onlara kişisel farklılıklarına uygun seçenekler sunmak, kişisel gelişim süreçlerinin daha sağlıklı ve verimli ilerlemesi için önemlidir.

 

Deneyimlerle ortaya çıkan ve giderek somut bir değer kazanan bu ihtiyaç, HNT Kişisel Gelişim Danışmanlık'ta butik bir hizmet kültürüne dönüştürülmüştür. HNT bir ilke imza atarak Double Session/Blok Seans hizmetlerini devreye sokmuştur. 

 

Psikolojik destek etkileşimi oldukça yoğun ve duygusal yükü ağır bir süreç olduğundan pek çok birey için 30-45 dakikalık süreler yeterli olmaktadır. Ancak bilişsel potansiyelleri yüksek bireylerde bu süre zarfında gerçekleşen etkileşim doyurucu olmamaktadır. Sürenin yeterli gelmemesi hizmetten alınan faydanın göreceli olarak düşük algılanmasına sebep olmaktadır.

 

Ruhsal olarak daha subtil, kavramsal olarak ise daha derin etkileşimlerden doyum sağlayan bireyler için Blok Seans Hizmetini tavsiye ediyoruz.